* * * * * * * * * * * * * * * * * * * Rádio Deep » Krádež mobilního telefonu policisté objasnili - Rádio Deep Krádež mobilního telefonu policisté objasnili - Rádio Deep
Krádež mobilního telefonu policisté objasnili

Krádež mobilního telefonu policisté objasnili

Like
187
0
Úterý, 12 Září 2017
Novinky

Policisté objasnili krádež, ke které došlo v polovině července v jihlavském zábavním podniku. Pachatel využil omylu zaměstnance šatny, který mu vydal cizí bundu, a odcizil z ní peníze a mobilní telefon.
Ke spáchání činu došlo v neděli 16. července v podniku na ulici Březinova. Po třetí hodině ráno z něho odcházel muž, který si chtěl v šatně vyzvednout věci. Zaměstnanec mu ale omylem vydal cizí bundu patřící ve skutečnosti mladé ženě. Muž si bundu vzal a odcizil z ní mobilní telefon a menší finanční hotovost. Majitelce věcí vznikla škoda ve výši necelých pět tisíc korun. Když žena krádež zjistila, oznámila případ policii. Policisté místo činu ohledali, provedli šetření a případ prověřovali. Na základě šetření se jim podařilo podezřelého muže vypátrat. Jedná se o dvaadvacetiletého muže z Jihlavska, který byl v minulosti již soudně trestaný za násilnou trestnou činnost. Policisté zajistili také odcizený mobilní telefon, který si tak mohla převzít zpět jeho majitelka. Na základě shromážděných důkazů sdělil policejní inspektor dvaadvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinu krádeže. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

 

 

Pro rádio Deep

por. Bc. Jana Kroutilová
Komisař
Kraj. řed. pol. kraje Vysočina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *